Different Mind
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Different Mind


 
ИндексИндекс  Кой какво? Empty  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Кой какво?

Go down 
+4
marcinko
~kiksun~
Sunny=]
Abstract
8 posters
АвторСъобщение
Abstract
The Evil Ban Контрол Master
The Evil Ban Контрол Master
Abstract


Брой мнения : 125
Age : 32
Местожителство : София
Registration date : 14.09.2008

Кой какво? Empty
ПисанеЗаглавие: Кой какво?   Кой какво? EmptyПет Сеп 26, 2008 10:37 pm

Кой какво твори?Рисуване?Музика?Фотография..........???(И без отговор- "нищо". Suspect Всеки е творец Smile )
Върнете се в началото Go down
https://differentmind.bulgarianforum.net
Sunny=]
Дребосък
Дребосък



Брой мнения : 2
Registration date : 28.09.2008

Кой какво? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой какво?   Кой какво? EmptyНед Сеп 28, 2008 11:35 am

Аз най-вече ценя и анализирам изкуството Cool Иначе сега се сдобих с фотоапарат и имам тоолкова много идеи за арт снимки. Исках дори на курс да се запиша, но не се получи. А съм и голям философ... Чета и мисля, наблюдавам-мисля, някак си всичко се случва без мое участие, защото не държа да съм част от тълпата Laughing Наскоро осъзнах какво ми е призванието. Аз трябва да съм отшелник, да живея в крепост и да създам секта. Very Happy Ще бъдем като монасите, ще садим зеленчуци, ще ядем тиква, но няма да сме религиозни,ще живеем в крепост, където е тихо и няма никакви други хора. Laughing И Буковски ще четем,но това е друга тема Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
~kiksun~
Дребосък
Дребосък
~kiksun~


Брой мнения : 26
Age : 32
Registration date : 29.09.2008

Кой какво? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой какво?   Кой какво? EmptyПон Сеп 29, 2008 9:27 pm

Моето изкуство е да разсмивам другите(е ако съм на кеф и имам муза де) lol! И ако това не е изкуство cheers Laughing
Върнете се в началото Go down
Abstract
The Evil Ban Контрол Master
The Evil Ban Контрол Master
Abstract


Брой мнения : 125
Age : 32
Местожителство : София
Registration date : 14.09.2008

Кой какво? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой какво?   Кой какво? EmptyВто Сеп 30, 2008 8:32 am

~kiskun~ написа:
Моето изкуство е да разсмивам другите(е ако съм на кеф и имам муза де) lol! И ако това не е изкуство cheers Laughing

определено е Wink а в твоя случай е и опасно за живота,хаха!
Върнете се в началото Go down
https://differentmind.bulgarianforum.net
marcinko
Напреднал
Напреднал
marcinko


Брой мнения : 106
Age : 33
Местожителство : В Русия
Registration date : 02.10.2008

Кой какво? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой какво?   Кой какво? EmptyЧет Окт 02, 2008 5:54 pm

Аз пък практикувам едно нестандартно изкуство, наречено "вдигане на шум с електрическа китара", доближава се до "музика" в известен смисъл Laughing Razz
Иначе се опитвам да рисувам от време на време, но без да е нещо специално и претенциозно - просто драсканици за удовоствие Smile
Върнете се в началото Go down
Misty
The Big Boss
The Big Boss
Misty


Брой мнения : 61
Age : 33
Registration date : 24.09.2008

Кой какво? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой какво?   Кой какво? EmptyЧет Окт 02, 2008 7:59 pm

marcinko написа:
Аз пък практикувам едно нестандартно изкуство, наречено "вдигане на шум с електрическа китара", доближава се до "музика" в известен смисъл Laughing Razz
Иначе се опитвам да рисувам от време на време, но без да е нещо специално и претенциозно - просто драсканици за удовоствие Smile

и аз едно време се опитвах да вдигам шум с китари ама някак не ми вървеше Razz
предпочитам си пианото от доста време Laughing Laughing

колкото до рисунките - дай да видим някоя! :inyourlegs:
Върнете се в началото Go down
marcinko
Напреднал
Напреднал
marcinko


Брой мнения : 106
Age : 33
Местожителство : В Русия
Registration date : 02.10.2008

Кой какво? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой какво?   Кой какво? EmptyЧет Окт 02, 2008 8:17 pm

^^Аз пък съм обратното - опитвам се от малък с пианото да направя нещо, ама ц... с китарата поне метъл да свириш е фасулско - почти никога не се разбира дали бъркаш някъде по време на песен Laughing Laughing

Драсканиците (обидно е за истинските произведения, моите да ги наричам рисунки :popcorn: ) някой друг път :type:
Върнете се в началото Go down
Misty
The Big Boss
The Big Boss
Misty


Брой мнения : 61
Age : 33
Registration date : 24.09.2008

Кой какво? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой какво?   Кой какво? EmptyПет Окт 03, 2008 9:18 am

marcinko написа:
^^Аз пък съм обратното - опитвам се от малък с пианото да направя нещо, ама ц... с китарата поне метъл да свириш е фасулско - почти никога не се разбира дали бъркаш някъде по време на песен Laughing Laughing

Драсканиците (обидно е за истинските произведения, моите да ги наричам рисунки :popcorn: ) някой друг път :type:

ще чакам аз ..... Razz а и ще напомняма Wink :music:
Върнете се в началото Go down
Dimitri
Напреднал
Напреднал
Dimitri


Брой мнения : 74
Registration date : 04.10.2008

Кой какво? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой какво?   Кой какво? EmptyСъб Окт 04, 2008 9:48 pm

Ми рисувам малко, но предимно пиша разкази. Ако някой го интересува ето един разказ:

Между два небостъргача


Пейзажът представлява две равнини разделени от хоризонта.Земята и небето. И двете толкова пищни и претрупани с материя, и енергия. Но по земята бродят хората, броди земното. Е понякога се опитват да покорят небето не се задържат дълго там. Светът беше мек като пластелин в ръката на човека и той го моделира и изменя както го желае. Но небето е все още недостъпно за него. Не може да го променя както земята. И най-гъстият пушек от комините на най-мрачните фабрики за минути се разсейват в небето и то си остава непокътнато и чисто. А желанието за промяна, за контрол, за мощ у човека расте.
Първата бунтовническа изява е далеко зад нас в древността. От тогава сме искали да можем да контролираме света. Мечтата за Вавилонската кула е в центъра, а историята със замах създава поредната ретроспекция. Хиляди небостъргачи пронизват небето и го закриват, така вън и вътре сме си в нашата изкуствена за света и естествена за нас среда. Но нещо се промъква между сградите.
Небето беше винаги там, за да накара човек да се почувства малък. Да му потисне гордостта и да му покаже красотата, която той никога няма да може да постигне. През всяка секунда от денонощието небето вечно си играеше със светлината и правеше образи толкова истински и чувствени. Всичките постижения на човека, с които се завиваше, се стопяваха от срам пред цепнатина от небе, подаваща се през градския пейзаж.
Не беше трудно да го видиш. Беше част от всичко. Голямата трагична комедия наречена живот беше осветена от него. Като прожектори на света. Но никой не гледаше към тях...към него. Защото винаги крайният резултат беше от значение. Така си беше, но хората си измисляха алибито, че ще ослепеят от лъчите му. Това си беше факт, но и лъжа. Те не ценяха очите, а ума си. А той беше бомба със закъснител.
Истината е че слънцето беше лампата на целия свят, толкова много светлина, заслепяваща, неоценена, ненужна, защо да я гледаш очи в очи. Може би заради това съществуваше отражението - да връща обратно светлината. Тя присъстваше през целия ден, дори и през нощта. Но ако денем светлината беше много, то нощем беше много малко. От там човек поиска отново да се заслепи преди очите му да свикнат с тъмнината. С присвити очи човек бродеше из светлото и тъмното. Не че не можеше да си отвори очите, не че не трябваше. Той не искаше. Някой хора съчувстваха на слепеца, жертвата на поредната иронична шега на съдбата. Същите тези състрадателни души му завиждаха и най-неблагодарно лишаваха очите си от невидяното.
Денем си слагаме лосион против изгаряне, слънчеви очила, шапки с козирка, за да не се стопим от лъч светлина отразен в паяжина. А нощем, от малки се страхуваме от тъмното, ходим до магазина на ъгъла с фенер, а живеем в Лас Вегас. Никога няма да е безопасно да погледнем на горе. Никога, защото от горе може да ни се стовари, дъжд, сняг, градушка, мъгла, непрогледна тъмнина или също толкова непрогледна светлина.
А когато някой се застъпи и реши наистина да се опита да покори висините отива човек и се връща герой, но така и не разкрива истината. А обикновени хора познати само за себе си и за майките си с лек замах на мисълта може би. Само за миг се докосват до недосегаемото и усещат тръпката на другото измерение.
Има еди израз „отиде на небето”. Свят след свят, измерение след измерение, време след време човека преминава малко по малко до своите корени. Отговаря, сам за себе си, на въпроси вечно задавани и от него на всички и от всички към него. Сам се придърпва към това което е останало в сянката на несигурността и мистерията. Откликва на бъдещето, то го вика.
Върнете се в началото Go down
Scandinavia
The Big Boss
The Big Boss
Scandinavia


Брой мнения : 144
Registration date : 23.09.2008

Кой какво? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой какво?   Кой какво? EmptyСъб Окт 04, 2008 11:34 pm

Димитри, разказът ти е страхотен. Smile имаш страхотен потенциал и ти пожелавам да го реализираш и никога да не спираш. чудесно е че даде пример че в тази тема можем не само да говорим голи думи но и да ги подплатим с показването на изкуството си.
Върнете се в началото Go down
marcinko
Напреднал
Напреднал
marcinko


Брой мнения : 106
Age : 33
Местожителство : В Русия
Registration date : 02.10.2008

Кой какво? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой какво?   Кой какво? EmptyСъб Окт 04, 2008 11:47 pm

^^Тва намек ли беше някакъв?? Laughing Laughing

Сега сериозно - тва да беше само един разказ... Тук е събрано всичко :metal:



ПП: Дими, искам вафла "Боровец" за рекламната кампания! Laughing Нищо, че не съм те питал bounce
Върнете се в началото Go down
Scandinavia
The Big Boss
The Big Boss
Scandinavia


Брой мнения : 144
Registration date : 23.09.2008

Кой какво? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой какво?   Кой какво? EmptyСъб Окт 04, 2008 11:52 pm

хаха май верно звучи като намек Laughing добре да го кажа така: нека споделяме творчеството си защото е хубаво и е приятно да получаваш комплименти колко си талантлив Laughing абе както и да е искам да кажа че не е лошо да постваме разни работи направени от нас Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
marcinko
Напреднал
Напреднал
marcinko


Брой мнения : 106
Age : 33
Местожителство : В Русия
Registration date : 02.10.2008

Кой какво? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой какво?   Кой какво? EmptyПон Окт 06, 2008 7:55 pm

Добре, за да не седят тук само сухи изказвания (от моя страна), поствам една драсканица (на откъсната страница от речника ми по български Laughing Янакиева ще ме убие...), която прерисувах от едно аватарче, дето се подвизаваше в нета преди известно време (а може би и още се подвизава):

Кой какво? 5fd7ba2a01520f32d17b04266595e75e4g
Върнете се в началото Go down
Scandinavia
The Big Boss
The Big Boss
Scandinavia


Брой мнения : 144
Registration date : 23.09.2008

Кой какво? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой какво?   Кой какво? EmptyВто Окт 07, 2008 9:46 pm

Драсканица ? ти на това му викаш драсканица ?
е ясно че не е от най-специалните ти неща, но пък щом да си драскаш на речника изглежда така предтсвям си какво е да рисуваш насериозно Smile
Върнете се в началото Go down
~kiksun~
Дребосък
Дребосък
~kiksun~


Брой мнения : 26
Age : 32
Registration date : 29.09.2008

Кой какво? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой какво?   Кой какво? EmptyЧет Окт 09, 2008 8:57 am

marcinko написа:
Добре, за да не седят тук само сухи изказвания (от моя страна), поствам една драсканица (на откъсната страница от речника ми по български Laughing Янакиева ще ме убие...), която прерисувах от едно аватарче, дето се подвизаваше в нета преди известно време (а може би и още се подвизава):

Кой какво? 5fd7ba2a01520f32d17b04266595e75e4g

УоУу много ме кефи!!Човек не трябва да си толкова скромен по отношение на способностите си!Както се казва-който си го може-си го може.А ти найстина си го можеш! :metal: Браво cheers
Върнете се в началото Go down
marcinko
Напреднал
Напреднал
marcinko


Брой мнения : 106
Age : 33
Местожителство : В Русия
Registration date : 02.10.2008

Кой какво? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой какво?   Кой какво? EmptyПет Окт 10, 2008 6:16 pm

Ау... Embarassed Мерси, мерси Rolling Eyes

Аз сериозни работи не рисувам - това е. Харесам си някоя картинка от нета, пльосна си я да ми седи на екрана и се опитвам да я нарисувам после на хартия... тва по памет посмъртно няма да го нарисувам Rolling Eyes И все пак мерси Laughing

ПП: Дими, пусни нещо твое, ако трябва ми го донеси аз да го щракна Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
hellohowareyou**
Дребосък
Дребосък
hellohowareyou**


Брой мнения : 2
Registration date : 26.09.2008

Кой какво? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой какво?   Кой какво? EmptyЧет Окт 23, 2008 11:47 pm

Еми аз се занимавам с рисуване , не може да се каже че не съм сериозен но не е и много сериозно :Д ето ако някои иска да разгледа галерията ми но там не съм качвал неща отдавна Smile www.rustone.deviantart.com
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кой какво? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой какво?   Кой какво? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кой какво?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Different Mind :: Общо :: Култура и Изкуство-
Идете на: