Different Mind
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Different Mind


 
ИндексИндекс  Плакати  и постери Empty  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Плакати и постери

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Dimitri
Напреднал
Напреднал
Dimitri


Брой мнения : 74
Registration date : 04.10.2008

Плакати  и постери Empty
ПисанеЗаглавие: Плакати и постери   Плакати  и постери EmptyСъб Окт 04, 2008 9:42 pm

Не само че грозят, но и мърсят. Нали сте виждали какво сатва като петдесет плаката за концерти на DJ и др глупости се налепят едно връз друго. Получава се дебел слой хартия който си пада и евентуално го разнася вятъра и съм виждал да стоят на големи купчини в ъгълите на улици все изкъсани обяви(най-вече за концерти) Аз лично съм супер против тази формо на реклама, да не говорим какво сатв акато настанат избори и накъдето се обърнеш виждаш само усмихнати политици. А вие какво мислите правилно ли е това и не трябва ли ако не да се премахне да се сложи поне някаква граница или лимита?
Върнете се в началото Go down
Scandinavia
The Big Boss
The Big Boss
Scandinavia


Брой мнения : 144
Registration date : 23.09.2008

Плакати  и постери Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плакати и постери   Плакати  и постери EmptyСъб Окт 04, 2008 10:34 pm

ами да страшно грозно е и страшно мръсно. а да не говорим като ги наслоят едно върху друго и можеш да си припомниш за изборите от 1994 (примерно) има вариант който си ги слага после да ги маха... но това е твърде нереалистично... аз също не харесвам този начин на реклама...
Върнете се в началото Go down
Misty
The Big Boss
The Big Boss
Misty


Брой мнения : 61
Age : 33
Registration date : 24.09.2008

Плакати  и постери Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плакати и постери   Плакати  и постери EmptyНед Окт 05, 2008 2:17 pm

Dimitri написа:
да не говорим какво сатва като настанат избори и накъдето се обърнеш виждаш само усмихнати политици.

Попринцип кампаниите на политиците предвиждат освен разлепянето на тези обяви и тряхното премахжае от тъй наречените ''сълбове''- по скоро заприличали на тъбла за съобщения- но разбира се нашите любими политици предпочитат да приберат тези парички в джоба си от колкото да ги дадът за почистване на ТЕХНИТЕ СИ кампании.
Колкото до останалите разлепени плакати ,постери ,обяви тип - кърти,маже ,боядисва- съм съгласна че трябва да има закон , който да НАКАЗВА притежателите на фирмите. Но по скоро с обществено полезен труд от колкото с парично обещетение.
Всъшност като казах обществено полезен труд започвам да се чудя защо това и в България не е практика.... Suspect
Върнете се в началото Go down
Abstract
The Evil Ban Контрол Master
The Evil Ban Контрол Master
Abstract


Брой мнения : 125
Age : 32
Местожителство : София
Registration date : 14.09.2008

Плакати  и постери Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плакати и постери   Плакати  и постери EmptyВто Окт 28, 2008 9:04 am

Аз много се дразня на постерите.Изключително грозно е като са накъсани на някакъв стълб или стена...отвратително.А от екологична гледна точка...принципно хартията нали уж се разграждала бързо...всъщност не съм много на ясно... scratch
Върнете се в началото Go down
https://differentmind.bulgarianforum.net
Amon Ra
Дребосък
Дребосък
Amon Ra


Брой мнения : 5
Registration date : 26.09.2008

Плакати  и постери Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плакати и постери   Плакати  и постери EmptyСря Ное 05, 2008 7:30 am

Ами да, попринцип трябва да има специални стълбове за тези плакати. Тъй като няма се лепят по оградите на строителните обекти в центъра, което до една стемен разкрасява нещатата. Другото, което искам да кажа е, че не фирмите са длъжни да си ги чистят, а има хора, които трябва да го правят през няколкото месеца, аз лично съм виждал как се махат такива плакати на листове по 100-тина. Още нещо, тези от плакататите, които хвърчат по улицата не са паднали а са откъснати, самите плакати са толкова здраве залепени, че сами не могат да паднат просто Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Плакати  и постери Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плакати и постери   Плакати  и постери Empty

Върнете се в началото Go down
 
Плакати и постери
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Different Mind :: Еко Кръжок :: SOP (save our planet)-
Идете на: