Different Mind
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Different Mind


 
ИндексИндекс  This is Halloween Empty  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 This is Halloween

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Scandinavia
The Big Boss
The Big Boss
Scandinavia


Брой мнения : 144
Registration date : 23.09.2008

This is Halloween Empty
ПисанеЗаглавие: This is Halloween   This is Halloween EmptyСъб Ное 01, 2008 1:59 am

Правихте ли бели или получихте лакомство Smile изобщо маскирахте ли се или само се присмивахте на маскираните Laughing
И покрай забавлението, сериозният въпрос - Какво мислите за празнуването на подобни празници у нас ? Хелоуин, Свети Валентин... може би може да дадете и други примери ... Smile
Върнете се в началото Go down
Dimitri
Напреднал
Напреднал
Dimitri


Брой мнения : 74
Registration date : 04.10.2008

This is Halloween Empty
ПисанеЗаглавие: Re: This is Halloween   This is Halloween EmptyПон Ное 03, 2008 7:50 pm

Аз само си търся повод за празнуване Smile и вси свети специално много ме кефи. Тази година (както и миналата) си сложих най-широкия суитчер който можах да намеря свих се вътре, извадих си ръцете през дупката за глава, хванах с тях един тиквен фенер и ми сложиха качулката. Нямате представа колко е весело, бяхме към 5 човека и една тиква (аз). Дори ми извадих кичур от косата да стърчи навън все едно тиквата има брада. И с тая тиква на главата ходех по улиците, качих се на трамвая и влезнах в едно даскало (май първо) и се намъкнах в класната стая на една приятелка (все с тиквата), после няколко учители ни взеха за избягали ученици ма това е друг въпрос. Сестра ми събра доста бонбони облечена като хипи, о пардон магьосник.
Обичам да правя фенери (тази година бяха три) и се кефа на атмосферата на 31 октомври. Нека да се празнуват чуждестранни празници, защо не колкото повече толкова по-кеф
Върнете се в началото Go down
Petia
Дребосък
Дребосък
Petia


Брой мнения : 31
Age : 33
Registration date : 29.09.2008

This is Halloween Empty
ПисанеЗаглавие: Re: This is Halloween   This is Halloween EmptyПон Ное 03, 2008 9:31 pm

И аз съм "за" тези празници, особено ако има тематични пратита Very Happy За св. Валентин - да, ако има с кого да празнувам :love: Иначе комбинацията Трифон-Валентин ме устройва най-много :haha:
Върнете се в началото Go down
Scandinavia
The Big Boss
The Big Boss
Scandinavia


Брой мнения : 144
Registration date : 23.09.2008

This is Halloween Empty
ПисанеЗаглавие: Re: This is Halloween   This is Halloween EmptyПон Ное 03, 2008 10:06 pm

Dimitri написа:
колкото повече толкова по-кеф

мда Wink определено и аз мисля че колкото повече поводи за празнуване толкова по добре Very Happy мда не са баш наши празници това но какво пък Very Happy

аз не се отчетох на този празник Crying or Very sad но следващата година и контролно по математика няма да ме спре :metal: Laughing :haha:
Върнете се в началото Go down
VeronikaMars
Дребосък
Дребосък
VeronikaMars


Брой мнения : 9
Registration date : 29.09.2008

This is Halloween Empty
ПисанеЗаглавие: Re: This is Halloween   This is Halloween EmptyВто Ное 04, 2008 8:19 pm

На мен пък не ми трябва повод,за да се напия... и без повод и с повод-винаги съм навита...
а Св.Валентин-ако има с кой се празнува,ако не ....-винаги оства на разположение батето Трифон-него не го пропускаме
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





This is Halloween Empty
ПисанеЗаглавие: Re: This is Halloween   This is Halloween Empty

Върнете се в началото Go down
 
This is Halloween
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Different Mind :: Общо :: Кошче-
Идете на: