Different Mind
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Different Mind


 
ИндексИндекс  ''Съвременно''чудо... Empty  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 ''Съвременно''чудо...

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Misty
The Big Boss
The Big Boss
Misty


Брой мнения : 61
Age : 33
Registration date : 24.09.2008

''Съвременно''чудо... Empty
ПисанеЗаглавие: ''Съвременно''чудо...   ''Съвременно''чудо... EmptyНед Окт 05, 2008 11:03 am

До колкото мога да забележа, когато си сложа очилата, колите по софийските улици са доста наболял проблем.
За или против това ''съвременно''чудо сте?
В полаза или вреда са те на човек?
Защо?
Върнете се в началото Go down
Dimitri
Напреднал
Напреднал
Dimitri


Брой мнения : 74
Registration date : 04.10.2008

''Съвременно''чудо... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Съвременно''чудо...   ''Съвременно''чудо... EmptyНед Окт 05, 2008 11:12 am

Е, това е голям проблем без съмнение. Решението е да се забрени достапа на коли до по-глямата част на града, но за тази цел трябва да се развие по-безвреден градски транспорт - трамвай и най-вече метро и една алея за коезндачи няма да е лоша идея (такива има из цяла европа). Аз не виждам чара в колата, да си призная взимам книжка и няма да карам, защо:
1. Книжка ми трябва за кандидатстването за някаква работа
2. Ако карам в града ще си скапам нервите в задръстванията
3. Може и да гушна букета както се увеличиха пътните произшествия
Баща ми примерно използва колата си само когато пътуваме до някоя вила иначе не. Според мен решението е именно в развитието на градския транспорт.
Върнете се в началото Go down
~kiksun~
Дребосък
Дребосък
~kiksun~


Брой мнения : 26
Age : 32
Registration date : 29.09.2008

''Съвременно''чудо... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Съвременно''чудо...   ''Съвременно''чудо... EmptyВто Окт 14, 2008 8:49 pm

Аз пък съм "за" колата,но си има граници.Не може един човек да има 5 коли.и за цялото семейство по всеки една.Предимствата на колата са:
-по-бърз транспорт
-през зимата-топло,през лятото-студено.В градския транспорт такива екстри няма
-когато си в задръстване не си в претъпкания тролей и не усещаш чужди миризми-можеш да си слушаш музика спокойно и да си пуснеш ароматизаторчето...
-винаги можеш да караш бавно,съгласна съм че всички карат като луди.. и това ужасно...а и софия не е направена за толкова много коли....и те стават все повече и повече..а ако сте гледали господари на ефира там даваха за старите паркирани коли,които не са в употреба и те си седят тамм котките си живуркат(няямам нищо против де,но едва ли стоят за това)абе по тая тема може да се говори много амаа утре имам конторолни,изпитвания и не е зле да си седна на гъза да поуча :scared!:
Върнете се в началото Go down
Abstract
The Evil Ban Контрол Master
The Evil Ban Контрол Master
Abstract


Брой мнения : 125
Age : 32
Местожителство : София
Registration date : 14.09.2008

''Съвременно''чудо... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Съвременно''чудо...   ''Съвременно''чудо... EmptyВто Окт 28, 2008 9:00 am

Аз съм за ходенето пеша.Качвам се изключително рядко на градски транспорт,но дори и тези редки случаи са ми достатъчни да не повторя.Трамвайте отвращават!Колкото до колите-те са повече проблем,от колкото полза.Това са вредните градски емисии от изпаренията,това са масови катастрофи,това са много жертви...а да не говорим за задръствания,"уважение" на пътя и т.н. silent
Върнете се в началото Go down
https://differentmind.bulgarianforum.net
marcinko
Напреднал
Напреднал
marcinko


Брой мнения : 106
Age : 33
Местожителство : В Русия
Registration date : 02.10.2008

''Съвременно''чудо... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Съвременно''чудо...   ''Съвременно''чудо... EmptyНед Ное 30, 2008 11:27 pm

Леле, едни приятели (връстници, от селО Казичене) като почнат да ми се хвалят кой каква кола щял да си вземе... те до един карат някакви таратайки, ама ми говорят за нещо "яко"... ужасТ.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





''Съвременно''чудо... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Съвременно''чудо...   ''Съвременно''чудо... Empty

Върнете се в началото Go down
 
''Съвременно''чудо...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Different Mind :: Еко Кръжок :: SOP (save our planet)-
Идете на: